NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi


Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: -do kamil,   Dnia: 18.09.2014

A ile misek ryżu dostajesz za pisanie tych głupot? Ja tych Panów nawet nie znam i nie muszę. Jeśli piszesz prawdę, to napisz ile dotacji z Urzędu Gminy dostali na swoje interesy Ci Panowie? A poza tym, to rasista z Ciebie.

Dodał: kamil,   Dnia: 18.09.2014

chciałbys zeby nikt tu prawdy nie pisał wtedy portal był by wspaniały jak woda .....,boli prawda, prawda???jak by wygrali to bys był murzynem albo chinolem i za miske ryzu bedziesz pracowal u swoich panow całe szczęście ,że nie wygrają !!!

Dodał: wyrzut sumienia do Żdżar,   Dnia: 18.09.2014

Czy to prawda, że tak jak pisze menel, w Zdżarach rozsiewane są plotki, że p. Dziuba sam zrezygnował z funkcji dyrektora w Zdżarach?

Dodał: -do kamil,   Dnia: 18.09.2014

Co tu jest jeszcze do dojenia? Przecież już wszystko wydoili Ci od 300 krów na placu w Górze. To są specjaliści od dojenia. Jeśli nie podobają Ci się właściciele tego portalu to tu nie pisz. Pisz na portalu SITWA.PL. Nawet to, że masz gdzie pisać zawdzięczasz TYM radnym. To boli?

Dodał: ze Żdżar,   Dnia: 18.09.2014

P. Dziuba sam zrezygnował z funkcji dyrektora, a silnie wykształceni przedstawiciele gminy i uczciwi przedstawiciele nauczycieli w komisji konkursowej umożliwili mu to. A burmistrz to płakała jak rezygnował. Następczyni zapierała się rękami i nogami przed objęciem stanowiska. Ty to znasz konkrety. P. Dziuba jest nauczycielem w Zdżarach, na urlopie. To konkrety. Ale jak długo będzie tam nauczycielem, jeśli sitwa wygra wybory? Pewnie wtedy sam będzie chciał odejść?

Dodał: kamil,   Dnia: 18.09.2014

ZMIEŃCIE A PAN PIETRUCHA I ORZESZEK TWÓRCY TEGO PORTALU BĘDĄ SZCZĘŚLIWI ZE NARESZCIE SĄ U WŁADZY I ZACZNIE SIE DOJENIE

Dodał: do Panów przedsiębiorców,   Dnia: 18.09.2014

Gratulujemy. Koniecznie otwarcie zróbcie wtedy co dom kultury, no zbieg okoliczności. A my mieszkańcy NM idzmy na otwarcie Topaza . Tam przynajmniej nie będzie sitwowego zespołu. Być może , że będa lepsze atrakcje. Nie dajmy sie dzielic. Zróbmy wielka antysitwową koalicję a napewno razem zmienimy NM

Dodał: KAMIL,   Dnia: 18.09.2014

JA JEDNO A WY DRUGIE JESZCZE RAZ PRAWDA W OCZY KOLE POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH

Dodał: menel,   Dnia: 18.09.2014

W Żdżarach to przecież sam ten pan chciał odejść by móc wystartować do samorządu, ty nie majacz jak nie znasz konkretów.

Dodał: to ja,   Dnia: 18.09.2014

Życzę Nowemu Miastu jak najwięcej przedsiebiorczych , chcacych cos robic ludz. Na obecne władze nie ma co liczyć. Dobrze ,że sa prywatne inicjatywy bo daja miejsca pracy. Dobrze byłoby aby nie były to tylko sklepy, bo w nich przy wyludniającym sie mieście nie będzie miał kto kupować. Wiecie, że obecna władza jak tylko mogła i dopóki mogła utrudniała powstawanie tych inicjaeyw i zabijała przedsiebiorczośc. Nie dość, że sama nic nie potrafi zrobić poza mostem donikąd i fonntanną robioną za kredyt to blokuje inicjatywy i uyrudnia ludziom życie. Do diabła z taką władzą

[ 1 ] [ 2 ] następne