NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: do doda,   Dnia: 05.05.2016

Ma wiedzę spod lasu, gdzie mu nakładają wytyczne :) On przez sesję nic innego nie robi jak tylko grzebie w internecie i szuka co by tu zapodać, aby na mądrego wyjść. A od siebie to już swą mądrość pokazał, kiedy sam siebie wcisnął na przewodniczącego i sam na siebie zagłosował. Nikt mądry czegoś podobnego by nigdy nie uczynił, bo mądry człowiek ma w sobie pokorę i nigdy nie wynosi sam siebie ponad innych, bo gdy jest mądry, to inni go wyniosą i chwała obdarzą, a ten jest tylko żałosnym sługusem poprzedników. W jego przypadku można przytoczyć sławne powiedzenie - \"Miałeś chamie złoty róg...\"

Dodał: do jola,   Dnia: 04.05.2016

nie wstyd ci tak kłamac. do tej pory Rodzice dzieci żałuja, że nie ma w Zdżarach dawnego dyrektora czyli pana Dziuby . Był naszym zdaniem bardzo dobrym dyrektorem

Dodał: jola,   Dnia: 04.05.2016

Obecny burmistrz rządził 10 lat w szkole i co pozostawił? Proszę spytać się nauczycieli i rodziców. Dobrze, że już odszedł i szkoła ma szanse na rozwój.

Dodał: ktoś,   Dnia: 04.05.2016

i znowu burmistrz mówi, że sprząta po poprzednikach. A ja się pytam, czy wybraliśmy burmistrza, czy tzw \"ciecia\".?

Dodał: do gosia,   Dnia: 04.05.2016

Gosia a może dasz szanse obecnemu burmistrzowi . Narazie rzadzi półtora roku a poprzedniczka rządziła 8 lat jako burmistrz i 4 lata wczesniej jako przewodniczaca rady czyli obecny niewiele wiecej niz 1/12 czasu rzadów poprzedniczki.A i tak jak na tak krótki okres zrobił duzo

Dodał: gosia,   Dnia: 04.05.2016

Macie rację, bardzo boją się poprzedników. Bo oni coś dla tego miasta zrobili. Nowy urząd, wyposażone straże, dużo dróg, kupiony OPP, działka pod stadion na jw, budynek dla sportowców, chodniki, piekne szkoły itd. A ci to nie potrafią nic. Tylko narzekają i szkalują poprzedników.

Dodał: wyborca,   Dnia: 04.05.2016

Dobrze, że ten radny został wybrany, a nie tamten. Dopiero byłaby korupcja i układy. ten to przetnie to wszystko.Sprzedaż działek będzie pod kontrola.

Dodał: ola,   Dnia: 04.05.2016

Nic się nie dzieje w tym mieście. Dlaczego często nasz władza chowa się przed mieszkańcami, bo boi się spojrzeć w oczy, że dużo obiecała i nic nie spełni.

Dodał: doda,   Dnia: 04.05.2016

Ma wiedzę ten nowy radny i was to boli. Bo wy przy nim to cieniasy. Nic nie potraficie. Nie zdobyliście żadnych pieniędzy unijnych, nie potraficie uzupełnić poprawnie wniosku o środki zewnątrz. Tak więc boicie się kogoś silnego.

Dodał: do sołtysa ,   Dnia: 04.05.2016

Może wyjechał do stolicy okolicy pod lasem na szkolenie i nie ma czasu odpowiedzieć

[ 1 ] [ 2 ] następne