NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi


Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: -do Żdżary, pan   Dnia: 01.09.2014

O takim proboszczu jak nasz w Żdżarach może pomarzyć niejedna parafia.

Dodał: DANIA, XYZ   Dnia: 01.09.2014

JEDNAK CIEMNOTA NA WSI BYŁA JEST I BĘDZIE,URZĘDASY ROBIĄ CO CHCĄ,W DZIWNY SPOSÓB WYGRYWAJĄ WYBORY,SWOIMI OBSADZAJĄ STANOWISKA ,KRZYWDZĄ PORZĄDNYCH LUDZI-A MY CO -NIC. POGADAMY,POPISZEMY A ONI SWOJE I DO CELU,ZMOBILIZUJMY SIĘ NARESZCIE ZMIEŃMY RADNYCH I BURMISTRZA UDOWODNIJMY TEJ PSLOWSKIEJ SITWIE,ŻE CZAS ICH RZĄDÓW SKOŃCZY SIĘ BEZPOWROTNIE

Dodał: -do Żdżary,   Dnia: 01.09.2014

A kto się czepia proboszcza? Do Twojego wpisu nikt się nie czepiał, a raczej wyrażaliśmy obawę, że sitwa będzie się chciała go pozbyć. Nie jest tajemnicą, że niektórzy jej przedstawiciele tęsknią za starym proboszczem.

Dodał: do zoriętowany,   Dnia: 01.09.2014

Napisałem wcześniej:\"Bo o to sitwie chodzi, żeby większość nie wiedziała. A kto u nas w Mieście wiedział albo wie co się działo w Zdżarach. Nasi nauczyciele wiedzą? Pewnie im powiedzą, że był konkurs i wybrali nowego dyrektora. Lepszego! Albo, że startuje na burmistrza i właściwie sam zrezygnował. Dlatego zapamiętajmy te wpisy, tych popierających nową dyrektorkę, ale piszących uczciwie, że był dobrym dyrektorem. Za dzień, dwa dowiemy się jaki był naprawdę - pijak i złodziej, bo każdy pijak to złodziej.\" Kiedy napiszesz, że był pijakiem?

Dodał: Michciu, waclaw.hieronim@gmail.com   Dnia: 01.09.2014

Po przeczytaniu kilkunastu wpisów stwierdzam,że najbardziej ucierpiała na tym córka pana radnego. Niech podziękuje za to swojemu tatusiowi i cioci.

Dodał: mieszkaniec,   Dnia: 01.09.2014

Pani Burmistrz na łamach prasy chwali się budową dróg zakupem samochodów strażackichi cóż z tego.Te niewielkie odcinki dróg wykonane są z tego co wiadomo z lichego materiału i po zimie trzeba będzie ich naprawiać. Nie ma się czym chwalić przecież budowa dróg to obowiązek wpisany w zakres prac burmistrza gminy o czym niewielu jest zorientowanych a, przede wszystkim tych co mieszkają na wsi. Ostatni zakup wozu strażackiego dla wsi Żdżary pochłonoł budżetu gminnego 36.759,00 zł.Czyż nie można było tych pieniędzy przeznaczyć na zakup sprzęty medycznego dla jedynego dużego zakładu pracy w gminie jakim jest szpital ?.Cóz te wszystkie samochody strażackie bedą robić, ato że do wypadku zjeżdża się ich kilkanascie szt i po co nie wystarczy jeden lub dwa.A może są potrzebne do prowadzenia na sygnałach orszaków ślubnych druhów co jest niedozwolone , ale co tam \"Nam PSL\" wszysto wolno tylko trzeba pamietać że są to pieniądze podatników. Dlaczego pani Burmistrz nie dba w ogóle o miasto w którym jak stwierdają przyjezdni panuje brud i smród.Ławki brudne ,odrapane i nie pomalowane ,a pod nimi walające się butelki po piwie , papiery i kapsle. Fontanna stjąca na placy Kościuszki wizytówce miasta brudna porośnięta glonami ,aż wstyd tam usiąść i odpocząć nie mówić nić o schodach przy ul.Pilicznej. Jest to obraz miasta którym zarząda właśnie pani burmistrz.Czas najwyższy na zmianę bo miasto w przeciwnym razie umrze śmiercią naturalną.

Dodał: do poprzedników,   Dnia: 01.09.2014

Jeżeli chodzi o wybory dyrektora do szkoły w Żdżarach to było wiadomo już od dawien ,ze na dyrektora szykowana jest Kucharska. Legalnie nie mogła wystartować w konkursie bo nie ma uprawnień. Więc zrobiono to inaczej. A plotki sitwa już rozsiewa że burmistrz musiała zmienić dyrektora bo przychodziły skargi od rodziców. Jest to w ich stylu. A tego swojego radnego ze Żdżar,to mam nadzieję ,że dwoma głosami już nie wybierzecie, bo 4 lata temu wygrał i to wątpliwie tylko dwoma głosami, sami sobie resztę dopowiedzcie. Poza wszystkimi aspektami to może Pani która gra i spiewa w kościele to nadejdzie czas, że przeżegna się nogą i powie moja kulpa, moja kulpa, moja bardzo wielka kulpa.

Dodał: zoriętowany,   Dnia: 01.09.2014

Podobnież Pan dyrektor w Żdżarach sam zrezygnował,ponieważ ma startować do samorządu,a to by kolidowało czasowo i merytorycznie z pracą w szkole.

Dodał: pisior,   Dnia: 01.09.2014

Najgorszym złem to zawsze i wszędzie są doradcy bo kasę biorą,nic nie robią i za nic nie odpowiadają,niweczą przy tym owoce pracy innych.

Dodał: do złamanej,   Dnia: 01.09.2014

Nasz proboszcz jest ponad dwa lata a dzieciakami się nie zajął, a tyle obiecywał spotkania wyjazdy i co nic nawet ministrantów nie ma.Kasa, kasa kawka i obiadek

[ 1 ] [ 2 ] następne