NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: Franciszek,   Dnia: 08.12.2016

A tu macie Akt oddania się Niepokalanemu Poczęciu. Maryjo Niepokalana, oddaję się Tobie tak ufnie, jak oddał się Tobie sam Bóg. Wraz z Tobą pragnę Mu - za Jego łaską - odpowiedzieć na Jego miłość do człowieka. Ty całą swą istotą rodzisz Chrystusa i utożsamiasz nas z Nim, kształtując na Jego obraz i podobieństwo. Ucz nas codziennego, konkretnego przylgnięcia do zbawczego planu Twego Syna i prowadź do zjednoczenia z Nim. Ojcze Niebieski, Ty w Maryi starłeś szatana i utworzyłeś \"nowego człowieka\", aby zwyciężał zło mocą Niepokalanego Poczęcia. Niech Ono zatryumfuje nad światem, niech ogarnie każde serce, aby umiało tak Ci zawierzyć jak zawierzyła Maryja. Ty Boże, w Trójcy Jedyny, oddałeś się stworzeniu w Duchu Świętym, aby odnowić oblicze ziemi. Oto ja, wraz z całym stworzeniem, oddaję się Tobie w tymże Duchu, w niezgłębionej tajemnicy Niepokalanego Poczęcia. Łączę się z FIAT Maryi i wraz z Nią, w Niej, przez Nią i jak Ona oddaję Ci moje życie, abyś w nim i przez nie wypełnił swój zamysł względem świata. Zapal ogniem Ducha Świętego moje serce i niechaj od niego zapłoną wszyscy, których postawisz na mojej drodze. Amen. Módlcie się, abyście uwolnili się od zakusów szatana, który wiedzie wasze serca do zguby, gdy żyjecie wciąż nienawiścią do innych.

Dodał: Franciszek,   Dnia: 08.12.2016

Widzę, że daleko odeszliście od prostej drogi, która wiedzie do Boga. Dziś mamy piękną Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a o godzinie 12:00 od 13:00 jest Godzina Łaski, która może ocalić wielu. Skorzystajmy więc z tej łaski, którą w swej dobroci podarował nam Bóg przez serce Maryi. A tu macie, moi Drodzy modlitwę, Tomasza Mertona, którą możecie uczynić swoją - \"Przede wszystkim przeto ustrzeż mnie od grzechu. Zachowaj mnie od śmierci grzechu ciężkiego, który wprowadza piekło do duszy. Oddal ode mnie grzech zmysłów, który zaślepia i zatruwa serce. Powstrzymaj mnie od grzechów wgryzających się w ciało człowieka nieugaszonym ogniem, który na wskroś pożera. Strzeż mnie od równoznacznej z nienawiścią miłością pieniądza, od skąpstwa i ambicji, które dławią moje życie. Chroń mnie od martwoty prac poczętych w próżności i od niewdzięcznego trudu, w którym artyści niszczą sami siebie z pychy, dla zdobycia sławy i majątku, a święci duszą się, przywaleni lawiną niewczesnej gorliwości. Zagój ropiejącą ranę mojej pożądliwości i zatamuj pragnienia wyczerpujące mą naturę daremnym upływem krwi. Wyrzuć precz węża zawiści, który jadem swym zatruwa miłość i zabija wszelką radość.\" A kto może, niech przyjdzie do kościoła oo Kapucynów na godzinę 12:00, aby przed Najświętszym Sakramentem modlić się o potrzebne dary dla siebie i swoich bliskich.

Dodał: nowe ,   Dnia: 07.12.2016

Uwaga,uwaga,bo misiewiczki atakują,zaraz od nowego roku będzie nam się polepszać,jeno tylko z pieca na łeb,bęc .

Dodał: sprawiadliwy,   Dnia: 07.12.2016

Wszystkich innych to powyrzucać ,zbesztać z błotem,zrugać,zniszczyć,bo to jam jest gwiazda sprawiedliwość dziejowej ,tom ja i pozostała brać judaszowska.

Dodał: sprawiedliwy,   Dnia: 07.12.2016

Największa nasza gwiazda,to ostatnio pan Piotrowicz,obrońca wszystkich uciśnionych.Tak wygląda nasza judaszowska cera,wszyscy inni to żyjące zło konieczne.

Dodał: nowe ,   Dnia: 07.12.2016

Uwaga,uwaga misiewiczki atakują,kryj się kto może.

Dodał: do do,   Dnia: 07.12.2016

To nie trza było w przeszłości zatrudniać sie w naszym szpitalu, bo nie byłoby tego bajzlu i zadłuzenia jaki zostawiłaś.Pieniądze zas brałas duzo wieksze niz obecna dyrektor. Nadal nieudacznico kłamiesz o jakichs nagrodach dla dyrektor. Nie wstyd ci za te kłamstwa

Dodał: do wszystkich,   Dnia: 07.12.2016

ten portal psl-owski grójeckie24 pl to taka wieszczka jak w nowym jest info24 .Ciagle cos przewiduja tylko nie sie to nie potwirdza w rzeczywistości. Ci ludzie maja kłamstwo we krwi

Dodał: o szpitalu naszym teraz,   Dnia: 07.12.2016

Propozycje finansowe NFZ na 2017 rok dla nowomiejskiego szpitala mogą oznaczać zmniejszenie świadczeń, a mogą nawet grozić zamknięciem placówki. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście poinformował w komunikacie prasowym, że Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ przesłał propozycje Rzeczowo-Finansową na 2017 r., taką samą jak na rok 2016 i 2015. Placówka zwraca uwaga na stale rosnące wydatki na dostosowanie się do wymogów NFZ, oraz wzrostu kosztów utrzymania jak również kosztów związanych z podniesieniem płacy minimalnej z 1850 zł na 2000 zł. - W konsekwencji będzie to mniejsza ilość świadczeń, gorszy dostęp, a nawet może grozić zamknięciem szpitala - podaje SPZOZ w Nowym Mieście. www.grojec24.net/news-szpitalowi-w-nowym...zamkniecie,3275.html

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 07.12.2016

Ruina,to była za Pana Senatora,szczury i karaluchy,krótką masz pamięć,chyba po tych karaluchach tak ci uderzyło na mózg,że masz do tej pory zaćmienie .

[ 1 ] [ 2 ] następne