NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi


Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: kwoka,   Dnia: 01.10.2014

Chciałem jeszcze dopowiedzieć,iż możliwa jest druga tura,wtem do moich 30 procent dochodzi 30 procen Pana Mariusza i jak by nie patrzył to i tak wygrywamy z tym towarzystwem,a nasz Tomek zostaje Burmistrzem,dziekuję to wszystko narazie na ten temat.

Dodał: kwoka do ttt,   Dnia: 01.10.2014

Jako jedyny mam pomysł na wygranie tych cholernych wyborów,oczywiście przy waszej pomocy.Odsuwamy tego Pana Mariusz,odsuwamy pięknom Panią Basię i jedziemy ostro w sukces,przecież to proste,że oni we dwoje pozabierają sobie głosy na wzajem,a nam niby z małymi szansami zostaje 36 procent,więc im pozostaje na dwoje tylko 64 procent,podzielić to na dwa jest po 32 głosy i tu jest ogromna szansa,oczywiście że to tylko zarys tego co mogłem powiedzieć publicznie,reszta jest tajemnicą.

Dodał: Hobbit,   Dnia: 30.09.2014

Talita kum!

Dodał: ttt,   Dnia: 30.09.2014

a jak kwoko możesz nam pomóc?

Dodał: kwoka,   Dnia: 30.09.2014

Ludzie czy wy do końca żeście zwariowali,cały czas ieno Pan Mariusz albo szpital,a przecież ja jestem waszym jedynym lekarstwem na to zło,mnie zaufajcie ,tylko ja mogę wam pomóóc,reszta się nie liczy pójdźcie po rozum do głowy,bo mnie tez w końcu cierpliwości braknie i was zostawie na pastwę losu,samym sobie i róbcie sobie co chcecie,nie mam zamiaru więcej się narzucać.

Dodał: Pielęgniarka,   Dnia: 30.09.2014

Mowie wam jakie zło ogromne sie panoszy w tym szpitalu to mała głowa azstach chodzić po korytarzu,a nóż coś wyskoczy z za wegła i śluz,bardzo sie tu czujemy zaganani,czekamy by wreszcie przyszli ci nowi porządni kochani co będą nas wreszcie szanować a nie toto łobuzerstwo.

Dodał: kwoka,   Dnia: 30.09.2014

Jedno i to samo jak was palce od pukania nie zabolą,pozwólcie mi wygrać,pomóżcie mi i Tomkowi,a my daję słowo rozprawimy się z tą sitwą i tych niepokornych lekarzy,też fru do Rawy,jeśli nie mają odwagi postawić się panoszącemu złu.Coś za coś przecież nie będę sie za darmisa narażał,wy mi pomożecie,to ja wam pomogę.

Dodał: xxx,   Dnia: 30.09.2014

podobno gazela była przeniesiona na sekretarkę chirurgii ale sobie nie radziła...jeszcze jedna super dama sitwy,a teraz mają wsadzić następną z rodzinki f. jak może jeszcze tak długo być? jeden parszywy człowiek rządzi całym miastem! szlak mnie trafia.

Dodał: Hobbit,   Dnia: 30.09.2014

„Największą mądrością jest umieć jednoczyć, a nie rozbijać”. Sł.B. Kard. Stefan Wyszyński.. --- Nie dajmy się rozerwać na strzępy, W jedności jest siła, lecz gdzie ją zbudować, jak nie przed Bogiem, we wspólnej modlitwie…

Dodał: Hobbit do yy,   Dnia: 30.09.2014

Mówisz, że oni już działali? Tak, doszły do mnie takie wieści, lecz również i takie, że po załatwieniu swoich spraw, działania swe zawiesili. Przykro mi to mówić, ale jestem zaskoczony brakiem reakcji ze strony lekarzy na zagrożenia, jakie mają miejsce, w ich przecież, miejscu pracy. Dziwi mnie to, że są tacy beztroscy i tak się zastanawiam, czy im nie zależy na pracy w miejscu swego zamieszkania? Bo przecież po likwidacji szpitala, w formie, jaką obecnie znamy, wielu z nich może pracę utracić i będą zmuszeni dojeżdżać do innych miejscowości, co z pewnością lekko nie przyjmą. Myślę, że wielu z lekarzy nie dopuszcza do swej świadomości tego faktu, że mogą stracić pracę. Jeśli tak właśnie jest, to najwyższy czas, aby swe zawieszone działania, podjęli na nowo, póki jeszcze, ku temu czas mają. Wbrew pozorom, salowa, szybciej może sobie poradzić ze zmianą pracy i będzie szczęśliwsza, niż nie jeden lekarz…

[ 1 ] [ 2 ] następne