NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Dodał: -do,   Dnia: 23.08.2017

to nadzwyczajny polityk,honor nie pozwalał

Dodał: zwolnienia z zielonej strony,   Dnia: 23.08.2017

TA REFORMA PIS POWINNA BYĆ W ŻDŻARACH! A W SZCZEGÓLNOŚCI TO CHOCIAZ W POŁOWIE.CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE ILU UCZNIÓW PRZYPADA NA JEDNEGO NAUCZYCIELA?

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 23.08.2017

Właśnie że bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi za zorganizowanie tak przecudnych dożynek.Nasz Pan Burmistrz jest taki cudowny ,roztropny,bardzo mądry,a przede wszystkim bardzo rodzinny,wie co to są rodziny,zna nasze problemy i bolączki,jest cały czas z nami,a my z nim i dlatego mu serdecznie dziękujemy.

Dodał: mieszkaniec gminy ,   Dnia: 23.08.2017

Takiej żenady,takiego łobuzerstwa,dzielenia ludzi,niszczenia wszystkiego co nie pisi ,świat naszej gminy nie widział,i lecą takie judaszki do kościoła ,odpowiedzmy sobie sami,gdzie ten Kościół,gdzie ta wiara,gdzie podziali się ci normalni wierni,gdzie,czy to już koniec?...... .

Dodał: Gieniuś,   Dnia: 22.08.2017

A nalewki suuuuper i grochówa

Dodał: obserwator łakomczuch,   Dnia: 22.08.2017

Ciasta pierwsza klasa :)

Dodał: -do,   Dnia: 22.08.2017

Prawda Starościna i Starosta super brakowało tylko Organistki

Dodał: Dożynki w Żdżarach mieszkaniecS, Wacus1899@interia.pl   Dnia: 22.08.2017

Dożynki w Żdżarach to świetny pomysł dziękujemy Panu Marszałkowi ,że wybrał właśnie tą miejscowość .Jednak największe podziękowanie należy się Panu Edmundowi Pietrzakowi który razem z Państwem Nowakowskim założyli piękny chodnik w raz z odpływem , który w tą deszczową pogodę idealnie się sprawdził. Dziękujemy Panie Edmundzie za udostępnienie placu koło stacji benzynowej dzięki któremu mogliśmy biesiadować na czystej kostce .Choć pogoda nas nie rozpieszczała to mieszkańcy Żdżar stanęli na najwyższym poziomie i z uśmiechem wszystkich gości dożynkowych częstowali pysznymi ciastami i nalewkami. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za tak pyszne wypieki. Jeszcze jedno podziękowanie należy się Panu Andrzejowi Nowakowskiemu który rozgrzał wszystkich gorącą grochówką.Każdy mógł najeść się do syta!. Ktoś by się zapytał : - Czego brakowało na dożynkach oprócz pogody ? - Oj ,Oj Brakowało.... - Czego ?! - Brakowało głosu Pani organistki Jolanty Kucińskiej, która jak śpiewa to aż kościół się \"buja\" i serce się raduje . PRZYKRO ,ŻE NIE ŚPIEWAŁA!!! Wtedy byśmy mogli powiedzieć ,że wszystko się udało!!!!!

Dodał: Dożynki w Żdżarach z humorem, Wacus1899@interia.pl   Dnia: 22.08.2017

Już Dożynek zacząć czas Baba z Chłopem wita nas , lecz wypchana nie prawdziwa - kukła - ale jakby żywa.Widać stroje już ludowe i strażaków całą świtę, każdy zmierza do kościoła by przywitać dziś Maryję.Ksiądz poświęcił nasze plony , lecz w kościele coś ponuro, bo tu nie ma organistki a więc głosik nasz coś niski. Pani Jola jak nam zagra i donośnie nam zaśpiewa to my razem z nią śpiewamy a głos niesie się do nieba. TRUDNO!!!! -Ktoś popełnił wielki błąd więc na ciasta chodźmy stąd . Już w oddali gra muzyka a na scenie Starościna ze Starostą wszystkich wita.Konkurs wieńców się odbywa, po nich zabawa się zaczyna. Wszyscy tańczą - coś pięknego ,nawet deszcz nam przestał padać Oj !, Oj! będzie co opowiadać. :)

Dodał: wieśniok,   Dnia: 22.08.2017

Niemożliwe nawet naszo Suchocko się pcho do polityki niesamowity kabaret

[ 1 ] [ 2 ] następne