NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Forum jest nieaktywne do końca 2016 roku. Zapraszamy ponownie w styczniu.

Dodał: mieszkaniec gminy ,   Dnia: 13.12.2016

Było było,tyle żeśmy dostali co i tej obiecanej pracy po wygranych wyborach,oj było było i jeszcze więcej będzie nam dane,tylko byśmy zdążyli złapać,ci to nas kochają to nam dadzą,tamci to nas gnębili łobuzy podłe.

Dodał: mikołajki,   Dnia: 13.12.2016

czy ktos wie co było w tym roku od mikołaja bo tyle sponsorów

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 12.12.2016

Dzięki tobie poznajemy innych z innej strony,ona może być rzeczywiście dumna w przeciwieństwie do ciebie.Najlepiej jak byś siebie oceniła i się tą radosną oceną z nami podzieliła.

Dodał: Do Dumnej inaczej,   Dnia: 12.12.2016

Dziwne ,ze tę DUMNĄ ze swoich osiągnięć wszyscy poznali ze złej strony i nikt jej nigdzie nie chce zatrudnić , nawet jej kolega Tomasz. Wszystkie kontrole wypadały pozytywnie ponieważ wiadomo kto zasiadał w tych komisjach kontroli, jaka opcja wtedy rządziła. Dopiero teraz audyty pokazują zadłużenia, dwa rodzaje księgowania, tą na plusie, którą DUMNA karmiła pracowników przez 7 lat i tę na minusie, która okazała się faktyczna. Trzeba mieć tupet żeby jeszcze próbować się bronić, a może należałoby się uderzyć w pierś i przyznać do zamierzonych niestety błędów.

Dodał: karetki,   Dnia: 12.12.2016

12.12.2016 o 14 jest odbiór 2 nowych w pełni wyposażonych karetek pogotowia za kwotę 1mnl zł z czego 150 tys zł dało starostwo a 850 tys to dotacja .żeby nie było watpliwości nie załatwiała tego poprzednia ekonomistka ani spec od Nowego miasta tylko Pan Marszałek

Dodał: do administracji \'grosika\",   Dnia: 12.12.2016

Nie ma się co dziwić, że ludzie nie chcą u was pracować skoro traktujecie pracowników jak śmieci. Sam widziałem jak kierowniczka bluźniła na pracownika przy klientach - odechciewa się tam chodzić choć szkoda bo jest to najładniejszy sklep w mieście (tylko kasjerki najwolniejsze)

Dodał: administracja , administracja@grosikmarket.pl   Dnia: 12.12.2016

Witam, PHU GROSIK poszukuje pracowników do supermarketu w Nowym Mieście Nad Pilicą. Trwa rekrutacja na stanowiska: Kierownik Sali Sprzedaży, Kierownik Działu Mięsnego, Pracownik Działu Napoje/Alkohole - Mężczyźni, Pracownik Działu Mięsnego. Mamy wiele do zaoferowania. Zapraszamy serdecznie, osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na email: administracja@grosikmarket.pl

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 12.12.2016

Jeśli Pan Skura i Pani Dorotka takie złe ,to ty pokarz swoją fachowość,czy tylko umiesz się chować pod zasłoną niejawności,bo taka fachowość to żadna fachowość i wielkości ci to nie przyniesie,a efekty już zaczynają być widoczne,przecież to są sprawy publiczne wałkowane i w gminnie i w Starostwie,a przede wszystkim w prokuraturach,czemu się boisz jawności i pokazania swojej wielkości i całej prawdy.Prawda w końcu zobaczy światło dzienne,ciekawe czy będziesz mieć na tyle tej swojej mądrości i zwykłej przyzwoitość by powiedzieć jedno jedyne słowo przepraszam.

Dodał: lotnisko,   Dnia: 12.12.2016

Droga Doroto,prosimy Cię bardzo WYLĄDUJ NA ZIEMIE i przestań bredzić o swoich i Skury zasługach,ale przede wszystkim daj spokój Nowemu Miastu.Uszczęśliwiaj inny samorząd swoją \"FACHOWOŚCIĄ\".

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 12.12.2016

Witam,żeby było jasne nie jestem żadną Panią Dorotą,chciałem się tylko odnieść do głupich wpisów poprzedniczki.Te ruiny to wciskacie ludziom w całej Polsce,a ruiny to były 10 lat wstecz,tak samo było w naszym szpitalu,jeśli są te długi to je pokaż publicznie,bo wszystkie niezależne kontrole włącznie z prokuraturą nie jeden już raz potwierdzają,że stan naszej placówki był do tej pory stabilny,w bardzo dobrej kondycji finansowej,te twoje bzdury już się nam znudziły i dlatego prosimy o publiczne pokazanie tych złych finansów,a nie karmienie ludzi twoją wyobraźnią i nienawiścią do wszystkich innych którzy którzy ci nie pasują,nie na tym wielkość polega.

[ 1 ] [ 2 ] następne