NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: Józef,   Dnia: 28.04.2015

Ktos poniżej napisał,że wyborcy chca zepsuc opinie pani byłej burmistrz\'otóz oni sami zadbali o to (radny i pani Basia żeby swoim

Dodał: -do kasia,   Dnia: 28.04.2015

Masz rację. Dlatego na rondzie powinien stanąć jej pomnik, a nie byle jaka fontanna. Mogłabyś wtedy chodzić na rondo i całować ją w ...pięty - do których jej nie dorastamy.

Dodał: kasia,   Dnia: 28.04.2015

Nie oszukujcie ludzi, burmistrz OPP nie zamknęła, nie kłamcie.Do pięt jej nie dorastacie. chcieliście zepsuć jej opinię, ale nie udało się.

Dodał: wkurzony,   Dnia: 28.04.2015

następny dzieciak zmarł nieprzyjęty do szpitala, doktor nie douczona uśmierciła 6-latka ,krew mnie zalewa gdzie my żyjemy. A konowałkom mało i mało ,pielęgniarki swoje uposażenia dziadowskie powinny im w d...włożyć.Ale się wqrw...łem,pozdrawiam zdrowych a chorym współczuję.

Dodał: misio,   Dnia: 28.04.2015

Przeciez jest monitoring. Policja łatwo dojdzie do prawdy, wystarczy tylko ten wandalizm zgłosic.

Dodał: do wszystkich,   Dnia: 28.04.2015

Słyszeliście, że ktoś przebił wszystkie opony w samochodzie zaparkowanym we wjeździe ojczulków kapucynów przy ul. Tomaszowskiej. Podobno koło auta kręcił się najważniejszy z ojczulków. Kobiety chciały tylko ogarnąć figurkę Matki Boskiej przy Tomaszowskiej w Wielki Piątek i nie miały gdzie zaparkować, więc postawiły samochód na tym nieszczęsnym wjeździe. Niestety do domu wróciły w nagrodę na pieszo. Chyba były nie z tej opcji politycznej co trzeba, niektórzy nie tylko mogą stawać na tym wjeździe samochód, ale nawet mają pilota do bramy. Ale są to ludzie z tej słusznej i nieomylnej partii obecnie nam panującej.

Dodał: do korektora,   Dnia: 28.04.2015

Odczep się Pan od Kasi, bo Kasia to morowa dziewczyna, pisze to co wszyscy myślą, tylko nie piszą bo się boją, że ich też ścigniecie tak jak teraz ścigacie Panią Basię.

Dodał: menel,   Dnia: 28.04.2015

pan krzysztof to wszystkim pomagał,a ta pani co jest za niego to ani me ani be nic nie pomoże,po prostu nie potrafi,ale słychać,że chyba sama zrezygnuje na rzecz pana krzysztofa,kochamy panią za taki krok dla dobra naszej gminy,będziemy pani to pamiętać do końca życia,jest pani wspaniałomyślną osobą dla dobra nas wszystkich,jest pani wspaniała.

Dodał: mieszkaniec gminy N.M,   Dnia: 28.04.2015

Do ruiny doprowadzicie tą naszą gminę,to wam te wsiarze potargamy po kolei ,nie patrząc czy baba czy ten najważniejszy,a brodaty to lepiej niech się wynosi zawczasu szukać jojowej kobiety,bo jojo hleje gorzałe jak reks.

Dodał: realista,   Dnia: 28.04.2015

To że się z góry wie że się dostanie piątkę to bardzo żle świadczy o pedagogu,dziełuszki będziecie mieć problem w średnie,bo tam będzi lufa.

[ 1 ] [ 2 ] następne