NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi


Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: -do obserwator,   Dnia: 27.08.2014

Sam piszesz, że są \"te wszystkie świństwa\". Jeśli ktoś o tym wie i nie protestuje jest tak samo za nie odpowiedzialny. Jak można w tej sytuacji mówić, że burmistrz jest w porządku? Kto kogo zatrudnia? Przecież sam w to nie wierzysz. Znasz to towarzystwo? Ty też jesteś ofiarą?

Dodał: liść dębu,   Dnia: 27.08.2014

Zawody strażackie, dożynki teraz dopiero ruszy koniczynkowo. Będzie się działo. Sitwa zaciera ręce, pójdą w ruch kolejne flaszki i inne kiełbaski żeby znowu po 16.11 świat stał się lepszy a ludziom żyło się jak w raju.

Dodał: do obserwatora,   Dnia: 27.08.2014

Kto z kim przestaje takim się staje. A kobieta o której piszesz ma swój rozum i powinna trochę myśleć. No chyba, że władza pomiesza rozum to wszystko może się zdarzyć. A ponoć kobiety są bardziej wrażliwe i mają więcej godności niż faceci. W tym przypadku to się chyba nie sprawdza.

Dodał: menel,   Dnia: 27.08.2014

mieszko nie pisałem że jesteś bee,kielicha trzeba zrobić,a żona musi znać miejsce w szeregu,za co dostanie nagrodę od zmroku do świtu,a ty mieszko idź moim śladem.

Dodał: obserwator,   Dnia: 27.08.2014

Znam towarzystwo i wiem że te wszystkie świństwa to robota tego dużego w wycieruchach, a Pani Basia jest w porządku,tyle że nie może zdążyć za tymi niecnymi ruchami dużego z wąsem i przez to czego jeszcze nie wie będzie jego ostatnią ofiarą,niestety .

Dodał: mieszko,   Dnia: 26.08.2014

menel jak twoja ksywa wskazuje kierujesz się takimi zasadami a jak ktoś się z tobą nie zgadza to już jest bee. Rozumiem że flaszkę już dostałeś i jesteś szczęśliwy, ty w domu maż pewnie tak że żona krzyczy na ciebie IDŹ POD SKLEP NAPIJ SIĘ JAK NIE TO NIE WRACAJ DO DOMU!!! Pani Basia dobrała się z sierżantem oni tworzą parę rządzących w jednakowym stylu i jest im dobrze

Dodał: obserwator,   Dnia: 26.08.2014

Ten w wycieruchach wyrzucił dwie dyrektorki,to wyrzuci i trzeciego dyrektora,przecież wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja i tak będzie na Panią Basię,a on czyste rączki i pieknie zakręcony wąsik.

Dodał: menel,   Dnia: 26.08.2014

Każdy porządny strażak najpierw musi zalać,polać a następnie wypić,a ty ględzisz jak stara panna,weź się w garść człowieku bo cię kobicina z domu wyrzuci.

Dodał: -do administratora,   Dnia: 26.08.2014

Kiedy nagranie z sesji 22 sierpnia?

Dodał: do strażak,   Dnia: 26.08.2014

Nie jestem strażakiem, ale mam wielu znajomych strażaków. Nie jest Wam, choć trochę wstyd, że dajecie się kupować za butelkę lub w roku wyborczym za dwie butelki wódki. Naprawdę nie widzicie, jak jesteście traktowani? Naprawdę nie stać Was, żeby tę flaszczynę sobie kupić i mieć w ...nosie tych polityków z bożej łaski? Nie widzicie jak jest kupowany sprzęt, żeby pomóc tylko swoim \"strażakom\" w wyborach? Jaki przykład dajecie swoim następcom w tych czerwonych (12) koszulkach? Kiedy zamiast koszulek dostaną butelkę?

[ 1 ] [ 2 ] następne