NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: mieszkaniec gminy ,   Dnia: 26.03.2017

Co za sukcesy ma ta radna powiatowa,bo dwa lata mijają,a ona tylko ogromną kasę bierze ,ale nikt nie słyszał by komukolwiek pomogła,niby na co nam taka radna?,może niech zrezygnuje i ktoś porządny na jej miejsce wejdzie,bo przecież nie wybraliśmy jej dla niej tylko dla ludzi by była pomocna.Ciekaw jestem czy można przeprowadzić referendum by ją odwołać ?

Dodał: zielony,   Dnia: 26.03.2017

Weteranom ,weteranom,jak starsi to nie znaczy że trzeba ich wykluczać z życia publicznego,pomyliłeś już wszystko,to nie dyrektor tylko przywódca sąsiedniego kraju,teraz mi się przypomniało nazwisko,Łukaszenko.

Dodał: -do,   Dnia: 26.03.2017

Ty naprawdę jesteś tak głupi? Nie zauważyłeś, że to nie weteranom ubliżam? A ten pan z Białorusi, to był dyrektorem kołchozu. Gdyby żył w Polsce jak nic byłby członkiem ZSL-u.

Dodał: zielony,   Dnia: 26.03.2017

Nie masz racji ubliżając weteranom,przecież ty też będziesz starszy,a o tym panu z Białorusi koledze Pana Stanisława zdania nie zmienię,jest bardzo ciepłym sympatycznym gościem.

Dodał: -do,   Dnia: 26.03.2017

Mam prośbę do władz \"mięsko gminnych\" ZSL-u czy PSiP czy jak wy tam teraz się nazywacie. Zabrońcie temu idiocie pisać na tym forum, bo -nawet was - kompromituje. Wiadomo, nigdy nie byliście intelektualną potęgą, ale ten gość robi wam straszną wiochę. Z takim poczuciem humoru, to można błyszczeć na zebraniach koła weteranów OHP.

Dodał: zielony,   Dnia: 26.03.2017

Dziękuję Ci serdecznie że się zdobyłeś na taki krok .Stasiuniu ten z Białorusi,to fajny facior,taki dobry chłopina,taki ciepły,uczciwy,taki kochany,gdzie tam do Ciebie,ale prawie taki jak ty,fajnych masz kumpli.

Dodał: Stasio,   Dnia: 26.03.2017

Przepraszam

Dodał: zielony,   Dnia: 26.03.2017

Jest Wielki Post nie można być takim podłym,przecież to zobowiązuje.Ciekaw jestem,czy Pan Stanisław kiedyś chociaż raz kogoś przeprosi za te wszystkie świństwa,ciekaw jestem czy ta nasza wiara to tylko azyl dla naszych wynaturzeń ,zapalczywości,rewanżyzmu ,nienawiści do innych i chęci unicestwienia bliźniego za wszelką cenę,ciekaw jestem gdzie jest granica tego zła.

Dodał: Pampers,   Dnia: 26.03.2017

... koniczyno bo się zesr...

Dodał: Pampers,   Dnia: 26.03.2017

Nie strasz nie strasz koniczynki bo się zestaw...

[ 1 ] [ 2 ] następne