NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Redakcja strony nie bierze odpowiedzialności za wpisy na forum. Za treść wpisów odpowiedzialność prawną ponosi ich autor.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Dodał: do burmistrza od mieszkańców góra,   Dnia: 15.11.2018

pytania pomocnicze dla burmistrza do zarządu wspólnoty góra ; - kto wybrał obecny zarząd wspólnoty góra ? która większość udziałowców ? proszę o protokół ze spotkania wyboru zarządu. - gdzie znajduje się aktualizacja listy udziałowców mówiąca o przydziale udziałów w momencie zwiększenia majątku wspólnoty góra ? - na jakiej podstawie zostały wydzierżawione/wynajete firmom nieruchomości należące do wspólnoty? jaka większość udziałowców podpisała się pod listą ? - na jakiej podstawie zostały sprzedane działki/grunty należące do wspólnoty góra? proszę o pokazanie protokołu większości udziałowców którzy wyrazili zgodę ? - czy są protokoły z corocznych spotkań z udziałem udziałowców ?

Dodał: wspólnota góra,   Dnia: 15.11.2018

Odnośnie wspólnoty góry, to można czepiać się braci L, ale organem sprawującym kontrolę nad wspólnotą jest sam burmistrz. To burmistrz sprawdza wszystkie sprawozdania, odbyte spotkania zgodnie ze statusem wspólnoty, który się w ostatnim czasie zmienił, ale kto go potwierdził i ustalił, jak na obecną chwilę od lat 50 nie są ustaleni nowi udziałowcy ? a może wszystkim jest to na rękę ? tym tematem powinna zająć się już tylko prokuratura, a zgłoszenie powinno być wysłane z urzędu.

Dodał: Patriota,   Dnia: 13.11.2018

I dziękujemy naszemu Franciszkowi, który zawsze wie kiedy i co napisać.

Dodał: NM,   Dnia: 13.11.2018

Wspaniała uroczystość, ale zauważono pewną postać kryjącą się za drzewem, w naciągniętym kołnierzu, z czapką na nosie, a mamy przekonanie, że konspiracja już się skończyła. Z dokumentów wynika, że ostatnim ukrywającym się żołnierzem był JF ps. \"LALEK\", ale chyba to nie prawda, to był Pan Arek, a ile miał w sobie.........wiadomo czego.

Dodał: Patriota ,   Dnia: 12.11.2018

Dziękujemy Panu Burmistrzowi i wszystkim którzy przyczynili się do tego , że 100-u lecie odzyskania Niepodległości mogliśmy przeżyć tak doniośle. Dziękujemy dzieciom i młodzieży za przepiękny występ, harcerzom, wojsku strażakom którzy trzymając pochodnie w ręku sprawili ,że wieczór ten stał się magiczny przepełniony pamięcią i zadumą. Dziękujemy za pokaz fajerwerków i gorącą grochówkę. Władze tego Miasta pomyślały o wszystkim i Wszystkich DZIĘKUJEMY! PRZEZ CHWILĘ GDY WSPÓLNIE ŚPIEWALIŚMY NASZ PIĘKNY HYMN BYLIŚMY JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ .NIECH TA CHWILA TRWA PRZEZ DŁUGIE LATA \"JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA ....\"

Dodał: Witos,   Dnia: 11.11.2018

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI, SIŁY I MĄDROŚCI, ROMANTYCZNEGO POZYTYWIZMU I SAMYCH ZWYCIĘSTW, ŻYCZĘ CI WIECZNIE MŁODA POLSKO!!!

Dodał: Franciszek,   Dnia: 10.11.2018

Widzę, że mentalność bywalców tego forum nie zmieniła się i nie zmierza ku mądrości. Wybory się odbyły, miejscowy Naród wybrał bezapelacyjnie, to, co już wybrał poprzednim razem, a więc chce, aby poprzednia Ekipa, pod kierownictwem, Burmistrza, Mariusza Dziuby, zaczęte sprawy doprowadziła do końca ich realizacji. Czy w waszych sercach nie ma odrobiny pokory, która zmusiłaby niejednego tu do zamyślenia się nad swoim życiem i nad tym, co go popycha do działań wbrew własnemu rozumowi? Jutro wielki dzień dla Polski, Dzień Niepodległości i to w 100 Rocznicę jej odzyskania. W Warszawie siły wrogie Narodowi Polskiemu chciały odebrać możliwość świętowania tegoż Dnia, lecz opatrzność Boża postanowiła inaczej i Naród zwyciężył. Może warto, aby w tej naszej małej Ojczyźnie, zapanował, Duch, jeśli nie pojednania, to przynajmniej skromnej życzliwości, jeden do drugiego. Aby nieco ułatwić wam podjęcie decyzji, za którą wasz rozum nie będzie musiał się nigdy wstydzić przed Bogiem, podam wam tu pewien link, a wy dobrze uczynicie, kiedy do niego zajrzycie i obejrzycie do końca, co pod nim jest, a jest tam niezwykłe dzieło, które powinno zainspirować wielu, którym leży na sercu dobro dzieci i młodzieży polskiej - przecież wielu z was ma dzieci -, jeśli ma ona przetrwać i nie zginąć, jak młodzież w Europie Zachodniej. Niech Bóg zmiłuje się nad wami i niech pomoże wam podjąć mądre decyzje. https://www.youtube.com/watch?v=-udXQvNlF4U&feature=share PS. Ufam, że ten materiał skłoni was do licznego udziału w jutrzejszej Mszy Świętej o godz. 18:00 u oo. Kapucynów. Z Panem Bogiem.

Dodał: gór,   Dnia: 10.11.2018

o...Niektórzy mieszkańcy, pytają o tą klikę.

Dodał: ja,   Dnia: 10.11.2018

wszyscy wszystko wiedzą i nikt nic nie robi a samo się nie zrobi niestety,bierzcie się to im noska przytrzecie!

Dodał: owca,   Dnia: 10.11.2018

Przecież nasz pastesz marek z wojska uciekał na żółto he he he

[ 1 ] [ 2 ] następne