NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: Piechoć,   Dnia: 04.10.2015

Ja napisałem, że nie popieram PiS-u, Ty, że nie jesteś w PSL-u i tu jest różnica, podaj konkretne nazwiska, kogo swojego bez kompetencji zatrudnił burmistrz, tak była sugestia, jak będą kręcić wałki, sam będę to piętnował, a dlatego, że PSL ma \"zawsze\" same sukcesy, szczególnie ostatnio STRUZIK, BURY, SAWICKI, osiem lat u nas, na tą nie głosujemy, szczególnie na tak \"wybitnego\" człowieka

Dodał: do poprzedników,   Dnia: 04.10.2015

Ja też nie jestem ani w PiS-sie, ani w PSL-u, ale uważam , że mój głos nie może być zmarnowany i dlatego zagłosuję na osobę sprawdzoną, która bardzo dużo zrobiła dla naszej gminy i za to została przez ówczesną opozycję zmieszana z błotem, nawet do te pory jest ciągana po sądach i cały czas szkalowana. Należy Jej się jakieś zadośćuczynienie od nas mieszkańców tej naszej małej społeczności za wszystko co dla nas zrobiła. DLATEGO ZAGŁOSUJĘ NA PANIĄ BASIĘ GĄSIOROWSKĄ i nie ważne w jakiej jest partii ja głosuję na człowieka nie na partię.Wam też tak radzę zróbcie wreszcie coś dobrego. Mamy władzę jaką mamy czasu się nie cofnie, ale chyba każdy widzi co się tu dzieje bo nie jest ślepy.

Dodał: Sawi,   Dnia: 04.10.2015

mam nadzieję, że ufoludki, już nigdy nie przekroczą progu wyborczego

Dodał: Piechoć,   Dnia: 04.10.2015

na wstępie, nie jestem za Pis-em, ale widzę, że Ty zachwycony zielonym i brak Ci obiektywizmu, wymień z nazwiska skoro \"burmistrz swoimi\", w artykule są podane nazwiska, przed chwilą w rozmowie polityków na TVPInfo marszałek STRUZIK spuentował dyskusję cytuję \"a wybory i tak wygra nasz koalicjant\", parcie na koryto to mało powiedziane

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 04.10.2015

A Burmistrz swoimi,w szpitalu tych co budowali też jakoś nie widać,czy może to moralność Pani Dulskiej.

Dodał: Piechoć,   Dnia: 04.10.2015

Ciekawy artykuł i wszystko jasne, nie dla PSL-u w wyborach - http://www.fakt.pl/politycy/marek-sawicki-obstawil-bruksele-swoimi-ludzmi-,artykuly,581491.html

Dodał: chłop ze wsi,   Dnia: 04.10.2015

Mówilem przecie,że te pisowcy to prawie same bolszewiki i judasze,zwalniać,opluwać,dokuczać,oczerniać i wykorzystywać czyjąś prace,a najlepiej by pozamykać i chwalić się czyimś wysiłkiem,pracą i czerpać z tego zyski.

Dodał: do Polo,   Dnia: 04.10.2015

Nie pisz bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrób tyle co oni i dopiero zabieraj głos.Niech żyje i wygra Pani Basia i nieważne z jakiej jest partii.

Dodał: przeczytajcie,   Dnia: 04.10.2015

POCHODZENIE KACZYŃSKICH /informacja z ,,forum.echodnia.eu\" Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha – Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku – dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). Drugi, Henryk, był ministrem “sprawiedliwości” nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze – już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu – właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów. To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły – wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!). czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi. Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców. ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali.

Dodał: wyborca,   Dnia: 04.10.2015

PIS-ory nie daj Boże żeby wygrali bo stworzą państwo policyjne jak za komuny. A zresztą w PIS-ie to same farbowane lisy z SLD.

[ 1 ] [ 2 ] następne