NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: menel,   Dnia: 29.05.2015

jestem wierzącym menelem,więc wierzę że tak.

Dodał: banita1,   Dnia: 29.05.2015

Jeżeli wierzycie że wizyta Prezydenta Elekta o 2;00 w nocy zrobi z naszej wsi metropolię to jesteście durni.

Dodał: banita,   Dnia: 29.05.2015

Chciałbym się dowiedzieć od organizatorów (PiS) czy wizyta Prezydenta elekta w N. Mieście pozwoli w przyszłości na wyjście tego miasta z permanentnego impasu w którym tkwi od wielu wielu lat jak nie od zawsze!!! Oby nie było jak z miasteczkiem filmowym, a może niech by było to przynajmniej można by było sprzedać dom za normalną kasę i wynieść się stąd na zawsze.

Dodał: JFK,   Dnia: 29.05.2015

PARTIA MODLITEWNIKÓW SIĘ ODEZWAŁA????? To wyjaśnij gdzie tu jest kaszana? I gdzie Pan Bóg nadaremno? Konkrety jeżeli znasz to opisz cwaniaczku. Łodziaki was okradły? I 12 baniek długu zrobiły? Chcesz prawdy to zaraz Ci napisze. A tą swoją oddziałową to schowaj sobie. Jeżeli nadal będziesz oczerniał chirurgów z Łodzi to spotkamy się w Sądzie. I znów łzy będą:)

Dodał: DO PIENIĘDZY ,   Dnia: 29.05.2015

Jeśli myślimy o tej samej Mambie,to cię zapewniam,że jest to wspaniała,bogobojna i prawdziwa osoba,natomiast nasuwa się pytanie kim ty śmieciu jesteś,bo się liczbami podpisujesz.

Dodał: do janki ,   Dnia: 29.05.2015

JAK BĘDZIESZ TAKĄ KASZANĘ NAM WCISKAĆ I WZYWAĆ BOGA NA DAREMNO,TO CI SIĘ ZA TE BLUŻNIERSTWA RANA OTWORZY,LEPIEJ SIĘ SZCZERZE POMÓDL JAK MASZ TAKĄ INTENCJĘ,A NIE BĘDZIESZ PUBLICZNIE SZOBKĘ TWORZYĆ.

Dodał: 15000PLN ,   Dnia: 29.05.2015

Ktoś kłamstwa sprzedaje na tym forum. Mam nadzieje ze to nie Mamba. Fałszywa osoba. Ale jeżeli to Mamba to skandal.

Dodał: do obiektywny,   Dnia: 29.05.2015

już dawno powinni ten senat skasować,a posłów zostawić góra 60to mieli by co robić i nie krzanili by nam głupot białe czarne,czarne białe.

Dodał: Janka,   Dnia: 29.05.2015

Nie wiem skąd oddziałowa ma te straszne informacje o zarobkach łodziaków i miesza na forum. Ja byłam operowana przez nich i jestem zadowolona. Grosza nie dałam i jestem zadowolona. Byłam w Łodzi to za rok był termin. W Warszawie to kase chcieli i to nie małą. A w nowym mieście po 2 tygodniach czekania byłam operowana. Jeżdże na kontrole do łodzi i wiem że nasz szpital nie płaci łodziakom od 3 lat. Niech Bóg ma ich w opiece.

Dodał: obiektywny,   Dnia: 29.05.2015

Powinni zacząć od góry,skasować tego Prezydenta z całą świtą następnie wielceczcigodny senat,bo na co to,zostawić po jednym Pośle na województwo,premiera i wszystko,nie miałby się kto kłócić i szmalu,nie byłoby w społeczeństwie zadr i skłócenia,a szmalu by zostało że hej.

[ 1 ] [ 2 ] następne