NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi


Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Dodał: do Hobbita,   Dnia: 21.11.2014

Ty nie masz nienawiści? Masz jej ogromną ilość. Czasem zastanawiam się jak ty możesz zajrzeć do lustra i spojrzeć sobie prosto w twarz po tych kłamstwach, których tyle tu nawypisywałeś. Wróć na dobrą drogę. Nie módl się za innych tylko za siebie.

Dodał: Hobbit do AT,   Dnia: 21.11.2014

A czy ja straszę śmiercią? Ja mówię, że mordowanie dzieci nienarodzonych, jest najcięższą zbrodnią, bo dokonaną na ludziach niewinnych, którzy nie mieli możliwości się bronić.

Dodał: bibi,   Dnia: 21.11.2014

powiem co dajecie zabieracie kase UMiG i Panstwu, wiakim kraju kleryk dostaje kase z panstwa za lekcje religi ,realigia do salek teraz w Nowym Mieście pewnie będzie dziesięć godzin religi tyg a jedna w-fu

Dodał: Hobbit do do,   Dnia: 21.11.2014

A czy ja miałem jakiś wpływ na to, że na wasza Basie nie zagłosowali ludzie? Niby, jaki? I o jakich nieścisłościach mówisz, co miałbym niby je poruszyć?

Dodał: AT.,   Dnia: 21.11.2014

Hobbit nie strasz śmiercią ,bo nikt tego nie wie kiedy będzie nasz koniec, może ty pierwszy ŚWIĘTY nie dożyjesz ranka , powinieneś to wiedzieć z Biblii.

Dodał: AT,   Dnia: 21.11.2014

Hobbit nie strasz śmiercią ,bo nikt tego nie wie kiedy będzie nasz koniec, może ty pierwszy ŚWIĘTY nie dożyjesz ranka , powinieneś to wiedzieć z Biblii.

Dodał: Hobbit do bibi,   Dnia: 21.11.2014

A dzieci po gwałtach nie są ludźmi? A dzieci ciężko chore nie moją prawa do godnej śmierci? Każde morderstwo jest morderstwem.

Dodał: AT,   Dnia: 21.11.2014

Jestem bardzo ciekawy Co obiecał Wam (HOBBICIE)nowy Burmistrz, ale niebawem się dowiemy, bo przecież ty nic za darmo nie zrobisz. Na to Cię nie stać, siejesz tylko zarazę , ludziom mieszasz w głowach, stań przed Honoratem, a za twoimi plecami Burmistrz na wiecu i powiedz o Co Tobie chodzi, czas wyjść z ukrycia,Nawet na to Cię nie stać przed Bogiem.

Dodał: Hobbit do Hary,   Dnia: 21.11.2014

A czy ktoś was potępia? Wy sami to czynicie, wybierając tych, którzy za śmiercią głosują.

Dodał: bibi,   Dnia: 21.11.2014

urzędasy boją się bo sitwa ich pozwalnia właśnie t6akich wybraliście ludzi orzeszko pietruszko i marionetko dziubo

[ 1 ] [ 2 ] następne