NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: prawi i sprawiedliwi,   Dnia: 28.11.2015

Nam to jest tak dobrze nic nie robimy,trzepiemy jeno kasiorę,wyzwiemy najwyżej poprzedników,w razie czego to nas uratuje Pan MARSZAŁEK bo on to jest mądry,najmądrzejszy,zloty,kochany,najdroższy ,tylko przed to ich zwoził,przyjeżdżał raz po raz a teraz nas jakoś przestał kochać,została tylko jednostronna nasza miłość do Pana Marszałka kochaniutkiego,najdroższego,wróć,prosimy wróć.

Dodał: do do,   Dnia: 28.11.2015

Hobbit raczej diabła nie szanuje i my też nie. A Hobbitowi dziękujemy za to co dla nas wszystkich zrobił. Bez jego udziału nie byłoby i nowego burmistrza i nowej rady, ale mało kto z tego zdaje sobie sprawę.

Dodał: mieszkaniec,   Dnia: 28.11.2015

Odechciewa sie czytac to forum. Rozliczanie obecnego burmistrza z obietnic jak ma jeszcze 3 lata rzadzenia. poczekajcie troche, wszystkiego od razu nie da sie zrobić. Sa jakies etapy działania.. Rozlicza sie kogoś kto zakonczył prace a nie jest w jej trakcie.

Dodał: pracownik urzedu,   Dnia: 28.11.2015

Szefo mówił że mu przeszkadza i ogranicza działanie szczypior,jak się z nim upora to zobaczycie znaczącą poprawę i efekty naszej pracy.

Dodał: mieszkaniec gminy N.M,   Dnia: 28.11.2015

Jak nie umie nic zrobić i zapanować nad gminą to pewnie że gapa,tamta to była kobitka,dosyć że ładna to i mądra,a teraz wszystko idzie w ruinę,wszystko zniszczycie,zostanie z gminy tylko pożoga,młodzi uciekają,inwestorów nie ma,nic się nie robi tylko baletuje i obraża mieszkańców i jeszcze za to draństwo duża kasę bierze,w innej gminnie to by już dawno na takim gospodarzu pojechali,a u ns to go pielęgnujemy jak jajko,powinien być szczęśliwy wszystkich przeprosić i prosić o wybaczenie.

Dodał: obiektywny,   Dnia: 28.11.2015

To niby co Pan Burmistrz to święta krowa że nic na niego nie można powiedzieć,na tamtą Panią Burmistrz przez rok przed wyborami i rok po wyborach wieszacie co najgorsze i bardzo wam przyjemnie,a tu wielka przykrość cię spotyka bo powiedzieli,że burmistrz to gapa,powiem ci szczerze że bardzo łaskawie go traktują.

Dodał: do do xyz,   Dnia: 28.11.2015

To że jedna z zespołu to burak to nie można wszystkich zdyskryminować. Zespół dla naszej gminy robi super promocję i prawdziwy gospodarz by to wykorzystał i nie przejmował się jedną osobą. Przed wyborami On też mówił różne rzeczy i też nie do końca prawdziwe i grzeczne, więc nic wielkiego się nie stało. Inni burmistrzowie marzyliby żeby w ich gminie była taka grupa zapaleńców jak jest u nas. Panie Burmistrzu nie ma na co czekać trzeba ich wspierać, a nie się na nich wypinać.

Dodał: do obiektywnego,   Dnia: 28.11.2015

A może prawdę piszą?

Dodał: do xyz---słuchacz,   Dnia: 28.11.2015

CO NIEKTÓRZY W ZESPOLE SĄ RZECZYWIŚCIE WSPANIALI,,,ALE SĄ TEŻ TACY CO PUBLICZNIE WYZYWALI I PONIŻALI NASZEGO BURMISTRZA CZY JUŻ NIE PAMIĘTACIE,,MIN. W TEJ WASZEJ STRAŻY ŻDŻARSKIEJ PANI WE WŁOSACH BLĄD Z TYM SZYDERCZYM USMIECHEM TAK GO PONIŻAŁA I TO PUBLICZNIE,A CO NAJWAŻNIEJSZE MIAŁA Z TEGO SATYSFAKCJĘ.NASTĘPNIE TUŻ PRZED WYBORAMI OSZCZERSTWA PISANE PRZEZ...(WIADOMO KOGO) NA TEMAT BURMISTRZA,,TO CO JUŻ TEGO NIE PAMIĘTACIE,NAWET PO WYBORACH SKARGI PISANE DO CBŚ PRZEZ (WIADOMO KOGO)--JANA KOWALSKIEGO I MOŻNA TAK WYMIENIAĆ I WYMIENIAĆ. PWENE JEST TYLKO JEDNO ŻE TEN BURMISTRZ MA ZA DOBRE SERCE,O TYM TRZEBA MÓWIĆ I PISAĆ,BO BARDZO RZADKO SPOTKAĆ CZŁOWIEKA Z TAKIM DOBRUM CHARAKTEREM.

Dodał: obiektywany,   Dnia: 28.11.2015

Zobaczcie wszyscy jak złodziejom i oszustom przykro ,jak malują na tym forum.nie mogą sie odnależć .BRAWO,BRAWO DLA NAS WSZYSTKICH.POZDRAWIAM

[ 1 ] [ 2 ] następne