NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

-->
Dodał: do pacjenta,   Dnia: 01.03.2015

Tytuły kobiety przedsiębiorczej i niektóre inne sa kupowane bezpośrednio za gotówke lub wysyłanie sms-ów. Nie oceniało tego żadne jury, nie sa to tytuły za osiagnięcia. No, ale cóż publiczny grosz mozna łatwo wydawać a przy okazji robic ludzi w balona

Dodał: Korektor,   Dnia: 01.03.2015

Niejakie \"a\" napisało na opozycyjnym forum tak: \"gdzie są kible na dworcu PKS obiecywaliście Kłamcy \" Z tego, co mi wiadomo, to kibli z dworca PKS nikt nie wynosił, a więc dziwi nie pytanie. No chyba, że \"a\" wiec coś więcej na ten temat...

Dodał: DO PACJENTA,   Dnia: 01.03.2015

Może Starostwo się tym zainteresuje, w końcu to publiczne pieniądze, powinni za to rozliczyć tę czarną wie...ę

Dodał: pacjent,   Dnia: 01.03.2015

Czy mógłby ktoś powiedzieć ile kosztuje utrzymanie transmisji ze szpitalnych i przychodnianych, włączonych cały dzień monitorów? Przecież to totalna niegospodarność i marnotrawienie publicznych pieniędzy. Zamiast oglądać prezentacje kobiety przdsiębiorczej, która puściła szpital z torbami, może lepiej by było, aby tam reklamowali się przedsiębiorcy, inwestorzy i płacili dla szpitala za reklamę , byłoby to pewnie z korzyścią dla ZOZ-u .To jak funkcjonują poszczególne poradnie jest napisane na drzwiach wejściowych do każdego gabinetu, nie trzeba tego oglądać na monitorze! Kiedy wreszcie wywalą czarna mambę!!!!!!!!!!!!

Dodał: DO DINDINA,   Dnia: 01.03.2015

Twoich

Dodał: DO DINDINA,   Dnia: 01.03.2015

Zastanów się człowiecze jakie Ty podczas swojego żywota nauki osiągnąłeś, sądząc po Twich wpisach to marne, ale najłatwiej krytykować.

Dodał: dindin,   Dnia: 01.03.2015

szczególnie syna ma nauczonego i z klasą

Dodał: Ewa do do,   Dnia: 01.03.2015

Przeszkadza wam Hobbit, bo nie wstydzi się swej wiary i mówi otwarcie i bezpośrednio, a tacy są dla was, szukających tanich sensacji zawsze niebezpieczni, ale nigdy nie są niebezpieczni dla kościoła. Nie zauważyłam w wypowiedziach Hobbita żadnego nadużycia Imienia Boga. Chcieliście Hobbita zwerbować do siebie, ale się wam nie udało.

Dodał: do dindin,   Dnia: 01.03.2015

Drogi kolego ciebie żaden portal tez niczego nie nauczy, bo widac po twoich wpisach, ze przez wiele lat w szkole tez cie niczego nie nauczyli. Jesli juz zabierasz głos to tu piszemy konkrety. Więc prosze o konkrety czego to portal ma nauczyc burmistrza, Mnie sie wydaje ,ze jest on facetem dośc dobrze wykształconym i do tego z klasa w odróznieniu.

Dodał: dindin,   Dnia: 01.03.2015

zenada ten portal nic sie nie nauczyli panie dziuba i pietrucha juz niedługo podjedziemy taczkami pod urząd

[ 1 ] [ 2 ] następne