NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi


Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: biedrona,   Dnia: 24.10.2014

w poprzednich wyborach pani burmistrz jeździła po wsiach i mówiła by na nią głosować bo wsi głosy są decydujące-ieszkańcy naszych wsi GŁOSUJMY NA NASZEGO PANA MARIUSZA,to człowiek religijny,uczciwy,a przede wszystkim nie toleruje kłótni,człowiek godny rządzić i reprezentować naszą gminę

Dodał: mieszkanka żdżar,   Dnia: 24.10.2014

no cóż wybory tuż tuż zapewne każdy kandydat chciałby je wygrać. Bardzo liczę iż wygra je pan Dziuba,człowiek,który ma pełne poparcie od mieszkańców parafii Żdżary,chociaż nie ukrywam iż obecna pani burmistrz wraz z panem przewodniczącym starają sie tutaj ludziom wciskać ludziom ciemnotę a ci sieją dalej. Drogi panie Mariuszu liczymy na pana,aby nasze głosy sprawiły by pan WYGRAŁ nam w Żdżarach potrzeba coś więcej niż samochód do straży,który nawet nie wyjedzie do wypadku,a o jego utrzymaniu już nie mówię STRAŻACY CZY NIE LEPIEJ BYŁO BY ZA WYDANE PIENIĄDZE ZROBIĆ DACH NA STRAŻY A I OCIEPLENIE I MALOWANIE W TYCH PIENIĄDZACH BY BYŁO A MY BYŚMY BYLI 100% LEPIEJ ZADOWOLENI

Dodał: kogucik,   Dnia: 24.10.2014

Kwoko przecież tak się chwaliłeś,że wygrasz i co z tego sukcesu pozostało,lepiej idź do tej pani Basi,bo tamci też się tak chwalą tym panem Mariuszem,to ich ten sam los spotka co ciebie i nie załapiesz się w tym rozdaniu,a szkoda by było tak wybitnej postaci,nieobecność twoja byłaby niepowetowanym ciosem w naszej gminie.

Dodał: kur,   Dnia: 24.10.2014

Przecież ty i tobie podobni od zawsze gdakali i gdakają do gąsiorów. Idź szybko i złóż jaja możne się jeszcze przed wyborami wylegną nowe gdaki - sitwy.

Dodał: kwoka,   Dnia: 24.10.2014

Zainteresujcie się moją propozycją,bo jeśli nie to złożę akces do Pani Basi,która chętnie mnie zagospodaruje

Dodał: mieszkaniec,   Dnia: 24.10.2014

Ciekawe sa te wpisy, niektóre pełne ironii , inne realistyczne ale sprawa naprawde jest powazna. Nie możemy godzic sie na to co jest teraz. Przedewszystkim na to aby ludzie nie mogli byc soba, wyrażac swego zdania i opinii na temat rządząych. Jesli to zrobią wylatuja z pracy lub sa szykanowani. Takie działania władzy sa upadlające ludzi i niedopuszczalne. Chocby z tego powodu trzeba to zmienić. Drugi powód oprócz stylu rządzenia to jakośc tego rządzenia- kompletny brak promocji gminy, nieumiejętnośc przyciągnięcia ludzi i zainteresowania sie ich nasza gminą . Z tego chocby powodu nie będzie tu żadnych inwestycji a więc tez miejsc pracy. Nasze piękne miasto zwł. latem powinno tętnic zyciem.Dlatego uważam , że Pan Mariusz Dziuba powinnien zostac burmistrzem , bo ma ten rozwój pomysł. Byłem na spotkaniu z nim,były tam konkretne rozmowy na temat miasta i gminy. A biorąc pod uwagę to, że jest człowiekiem szlachetnym i uczciwym oraz zaradnym (pokazał to jako dyrektor w Żdżarach) mozna mu zaufać, że naprawde coś zmieni. Pochodzi zreszta z rodziny społeczników, jego dziadek zrobił wiele dla Rzeczycy, skąd pochodzą moi przodkowie

Dodał: kwoka,   Dnia: 24.10.2014

Nie udało mi się zakwalfikować listy radnych i szansa w tym rozdaniu przepadła,jeśli byście chcieli to moje głosy przekażę na was,pod warunkiem,że zostanę sekretarzem,lub wiceburmistrzem i szafa gra,wyluzujemyto towarzystwo.

Dodał: opozycjonista,   Dnia: 24.10.2014

My walczymy jak lwy,ale pod warunkiem,że Pan Mariusz zlapie wszystką sitwę i powyrzuca w trymiga,my silni i wykształceni weźmiemy trudności i wyzwania na swoje barki,on będzie miał czystkę i będzie mógł wrażać swój plan i program na spokojnego,by nasza gmina piękniała,tryskała rozkwitem,a ludziom żyło się radośniej i piękniej.Gorzej jeśli o mnie zapomnicie i mnie wykiwacie,to pióra polecą.

Dodał: observer,   Dnia: 24.10.2014

Też mam obawy co do wyniku PIS, choć patrząc na ostanie statystyki z wyborów do PU, PIS wygrał z kretesem - prawie 47% głosów, PSL-sitwa - 28% przy frekwencji 26%.

Dodał: TSK,   Dnia: 24.10.2014

Patrząc na dyskusję toczącą się na tym forum (sponsorowaną lub nie) już widzę, że PiS przerżnie wybory jak się patrzy.

[ 1 ] [ 2 ] następne