NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Dodał: ja,   Dnia: 21.04.2018

za ile lat będzie plac zabaw przy jednostce? biedne dzieci nie mają żadnego miejsca do zabawy gdzie miło by spędzili czas... my ich dziadkowie mieliśmy lepsze warunki do zabawy a tu 21 wiek i nic nie ma!!!!!!!!!!!!!!

Dodał: Jerzy,   Dnia: 21.04.2018

Prośba do Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Pana Tomasza Pietruchy: Panie Przewodniczący proszę spowodować aby służby miejskie posprzątały chodnik od parku i w dół w kierunku drogi na Końskie. Na chodniku jest kupa żwiru, piachu , szkła, kamieni itp. Chodzenie i jeżdżenie na rowerze stwarza niebezpieczeństwo poślizgu lub wywrotki.

Dodał: nazi,   Dnia: 20.04.2018

Wywiad przeprowadziła Monika Ścisłowska. Ocalonym, który polski nacjonalizm przyrównuje do nazizmu, jest 87-letni Marian Kalwary. Oczywiście, ten fragment wywiadu znalazł się w artykule w Times of Izrael dotyczącym polskich obchodów rocznicy wybuchu Powstania w Getcie. Krótko mówiąc, nie kijem go, to pałką. Żydzi konsekwentnie dorabiają Polakom gębę nazistów i współsprawców Holokaustu szykujących się do kolejnej rzezi. W zaistniałej sytuacji polskie władze powinny wysłać jasny i czytelny sygnał: na nic plucie, szkalowania i kłamstwa. Nie ma mowy o realizacji bandyckich roszczeń żydowskich! Dlaczego tego sygnału nie ma? Dlaczego ustawa reprywatyzacyjna trafiła do sejmowej zamrażarki? Dlaczego polskie władze rakiem wycofują się z nowelizacji ustawy o IPN? Dlaczego?

Dodał: wyborca,   Dnia: 17.04.2018

Chciałbym podziękować burmistrzowi, radnym i pracownikom gminy za piękne zorganizowanie spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim. Cieszy fakt, że przybyło na spotkanie dużo mlodych osób. Fachowość i profesjonalizm premiera to pierwsza liga. Skromny i inteligentny. Chetnie rozmawiał z mieszkańcami. Jeszcze raz dziękuję panie burmistrzu w imieniu swoim i mieszkańców. Baletow zakrapianych nie było.

Dodał: anna,   Dnia: 17.04.2018

Czy właściciel lub administrator może usuwać wpisy tych, którzy nienawidzą innych osób, ze względu na wiarę, kolor skóry lub np., że mają inny pogląd, tak już było w latach 30-tych, jak się skończyło wiadomo

Dodał: 123,   Dnia: 16.04.2018

Był Premier, wiele deklaracji, mam nadzieję, że to zrealizują i nie koszem obywateli.

Dodał: OGŁOSZENIE,   Dnia: 16.04.2018

http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,161251,23271632,rodzice-otrzymaja-po-300-zl-na-kazde-dziecko-pierwsze-przelewy.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Buzz

Dodał: olka,   Dnia: 15.04.2018

Podobne zjawisko jest na naszym gminnym podwórku. Po 8miu latach rządów pozostał nam budynek, most gdzie bobry podgryzaja filary i stadion , który wymaga gruntownej przebudowy. A teraz gdzie sie nie pojedzie widać, że dużo jest porobione. A najważniejsze, że nieuctwo i mściwośc poszły w sina dal.

Dodał: inny mieszkaniec,   Dnia: 15.04.2018

Wściekłość ogarnia tych pseudoznawców rządzenia liberalno-psl-owych i nadal otumanionych ich wyznawców., To wyraŹnie widać. Mogliby się uczyć od Pana Morawieckiego i jego zespołu jak należy rządzić ale wolą szczekać. Wg mnie to ludzie bez honoru i bez odpowiedniej wiedzy. U Pana Premeiera widać znawstwo problemu, profesjonalizm a wyniki jakie osiąga teraz pod jego rządami Polska to potwierdzają. A przecież miało sie wszystko zawalić. I co?

Dodał: Mieszkaniec,   Dnia: 14.04.2018

Dziękujemy Panu Premierowi za wizytę i super spotkanie w Nowym Mieście 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

[ 1 ] [ 2 ] następne