NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje niezadowolenie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Przepisz kod:

Dodał: dni nowego,   Dnia: 30.08.2015

super impreza. dla kazdego cos było .nie zapomnieli tez o najmłodszych mieszkańcach miasta i gminy

Dodał: impreza,   Dnia: 30.08.2015

Dni Nowego Miasta zorganizowane sa bardzo dobrze. Widac, że obecny burmistrz i radni chca działac dla dobra nas mieszkańców. Choc imprezy może nie sa najwazniejsza sprawa ale pokazali, że wspólnie potrafia coś zrobic.Po tym jak to zorganizowali widac , że ci ludzie potrafia robic to co robia. Sądze, że w sprawach inwestycji równiez im sie powiedzie. Przygotowuja plany działan na przyszły rok. Duzo mozna dowiedziec sie na sesjach. Trzeba tylko znależć czas i na nie chodzić a nie wypisywać bzdury, które sa nieprawdziwe.Dzieki za fajna imprezę

Dodał: -do młody/do poprzednika,   Dnia: 30.08.2015

Młody? Masz rozdwojenie jaźni? Sam ze sobą dyskutujesz, udzielasz sobie rad? PSL-owski trollu daj sobie spokój, bo jesteś żałosny. Przenieś się na NM.dezinfo tam jest to normalne. P.S. Jeśli nie wiesz co to jaźń, to poszykaj w Google. Jeśli nie wiesz co to Google, to nie wiem jak Ci pomóc.

Dodał: halinka,   Dnia: 30.08.2015

soltyska kontuziowana i dlatego cicho w bielinach

Dodał: Po dzisiejszych uroczystościach,   Dnia: 30.08.2015

Jestem dumna z siebie że glosowałam na pana Tomka Pietruchę-ten facet mnie nie zawiół.Dziękuje panie Tomku za twoje zaangażowanie i wkład w rozwój naszej gminy,i za to ze organizujesz tyle wspaniałych imprez dla Nowego Miasto,dziękuje panu za to że nas wyborców widzisz z daleka,dziekuje za twoje dobre serce,za to że jestes normalnym człowiekiem,.Pozdrawiam

Dodał: do młodego,   Dnia: 30.08.2015

Do 15 września poczekaj,to cię może prezes na listę wpisze,nie takich jak ty wypordkowali i ich liżą,musisz zacząć ich lizać mimo wszelakich poniżeń to po upokorzeniu dostaniesz szansę.

Dodał: młody,   Dnia: 30.08.2015

Może tak być bo On jak patrzy to jak wilk,te oczy takie straszne jak z tej bajki wilk i zajac,nie potrzebnie są takimi złymi ludzmi,klęka pod figurom a wilka ma za skórą .

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 30.08.2015

Młody przecież mówiłem że was dziadziuś wszystkich wypunktuje to byłeś innego zdania jak teraz to oczy otworzyłeś,czyli łatwość patrzenia zależy od miejsca siedzenia.Wyrzucili Pan Tomka, wyrzucili Pana Zygmunta,za chwilę wyrzucą Panią Dorotę i ciebie też załatwi,bo dziadziuś musi mieć miernych ale biernych ,zniszczą to wszystko i resztę sobie dopisz,a na liście cię nie ma.

Dodał: młody,   Dnia: 30.08.2015

Dziadziuś nie po to jest by pomagać gminie tylko sobie ,pozbędzie się kompetentnych wartościowych ludzi by móc tym wszystkim kierować ,tak jak to się dzieje na samej górze,czy wy nadal jesteście ślepi,otwórzcie wreszcie oczy i powiedzcie dosyć,koniec z prywatnymi gierkami dziadziusia.

Dodał: dindin,   Dnia: 30.08.2015

ta i te kiełbaski 3 cm

[ 1 ] [ 2 ] następne