NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Dodał: nowomieszczanin,   Dnia: 18.02.2018

Rece opadaja jak sie czyta wpisy na zielonym forum ,ilez to ta basia nie zrobiła przez 8 lat.A własciwie wszystko co jest teraz robione to tez jej zasługa. Ludzie przestańcie pleśc te bzdury . Chocby budynek OPP był owszem kupiony , ale były co do niego inne plany(sprzedaz ) niz tworzenie tam jakichs instytucji publicznych, grzyba było tam na grubośc 10 cm., cały wymagał remontu. Czemuz to rządzac 8 lat nie zrobiła żłobka i domu kultury z prawdziwego zdarzenia. Zrobiła owszem budynek biurowy , no ale cos przez 8 lat trzeba było zrobić. Nie wiem czy wiecie , że 1/3 miasta NM jest nieskanalizowana.My czekamy na kanalizacje ponad 30 lat a ona w swojej trosce o mieszkanców nie pozwoliła położyc rury kanalizacyjnej przez swoja działkę. Kłamie do tego o jakichs projektach przyłączy które miała robic. Takie kłamstwa sa obrzydliwe. Ale oni nie tylko u nas kłamali , bo na górze koalicja PO-PSL robiła to samo. Kłamac, manipulować faktami to był sposób na utrzymanie sie przy władzy.

Dodał: do mieszkańca NM,   Dnia: 18.02.2018

Poprzednicy zsl-owscy wszystkich sądza wg siebie. Myslą , że wszyscy robia to samo co oni- nachapać sie. Dlatego tak atakują obecnych rzadzacych, bo ludzie odstawili ich od koryta. Nawet sesji rady nie pozwalali filmowac i podawali do prokuratury. A teraz prosze bardzo wszystkie sesje i decyzje podejmowane przez burmistrza i rade sa przejrzyste i dostepne do obejrzenia.

Dodał: mieszkaniec Nowego Miasta,   Dnia: 18.02.2018

To sekciarze,obłudnicy wykorzystują nasz Kościół i wiarę żeby się przy korytach nachapać.

Dodał: -do,   Dnia: 17.02.2018

Zapomniałeś - Wy Judasze!!! To teraz zetesel z Kukizem? A Kukiz o tym wie? A kiedy do Nowego zawitają nowi członkowie (a raczej członki) Kamiński i Niesiołowski promować ideę ruchu ludowego?

Dodał: młody,   Dnia: 17.02.2018

Wy złodzieje.wy próżniaki ,obłudnicy,Kukiz wam nochale po przyciera.

Dodał: -do młody,   Dnia: 17.02.2018

Zapomniałeś napisać, ale JUDASZE, ale JUDASZE. Czy podlece to jakiś nowomiejski lub zeteselowski regionalizm?

Dodał: mieszkaniec Nowego Miasta,   Dnia: 17.02.2018

Mając już trzecią sikorę przy boku,czy mogę startować na burmistrza?,zaznaczam że tylko z pierwszą ślubowanie,czyli jestem w porządku.

Dodał: młody,   Dnia: 17.02.2018

Ale łobuzy,ale łobuzy,ale podlece,pisz wymaluj sekta.

Dodał: młody,   Dnia: 17.02.2018

Pięknie i syto to będzie wyglądał twój zakuty łeb.Piszesz i piszesz,a zastanów się kto te twoje wypociny czyta?

Dodał: yyyyy,   Dnia: 17.02.2018

Chciałbym bardzo aby robiono jak najwięcej w naszym mieście , w tym Pl.Armii Krajowej tez gdyz wszystkie te inwestycje sa dla nas mieszkańców ważne. Miasto będzie wyglądało piękniej

Poprzednie [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] następne