NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Dodał: Wyborca,   Dnia: 16.10.2018

Uwaga nie odbierajcie telefonów od fuksa bo dzwoni i straszy jak ludzie inaczej zagłosują.Wraca to co było 8 lat temu.Kandydatka również wykonuje zastraszające połączenia

Dodał: aktualności,   Dnia: 16.10.2018

gazeta w aktualnościach jest super polecamy obnaża kłamstwa psl i pokazuje prawdziwe oblicze Gäsiorowskiej

Dodał: Mieszkaniec,   Dnia: 16.10.2018

Kto czyta, ten wie. Widzę popłoch wśród zielonych, ze wreszcie wszyscy dowiedzieli się jak trzepali kase. Nie dziwie się ze chca za wszelka cene chcą do żłóbka

Dodał: mieszkaniec ekonomista,   Dnia: 16.10.2018

przepraszam ta sesja była 30.11.2017 r a nie 13. Za pomyłke przepraszam mieszkańców

Dodał: do ekonomisty,   Dnia: 16.10.2018

Pani z asystentem nawet nie wiedza o tym, że mozna taka profesjonalna analizę przeprowadzić i bezpiecznie rozwijać gminę z bezpiecznym dla gminy deficytem. Dlatego nic przez tyle lat nie potrafili zrobic i zaplanować.

Dodał: mieszkaniec ekonomista,   Dnia: 16.10.2018

Przerażajace sa te kłamstwa zielonych. Zadałem sobie trud i odsłuchałem sesje rady z d. 13.11.2017 gdzie firma Aesco przedstawia prognozy finansowe naszego miasta. Z tej prognozy wynika, że gdyby gmina miała zrealizowac wszystkie zaplanowane inwestycje(park nadpiliczny, liczne kanalizacje to na wszystko potrzebne byłoby ok.9mln zł.Firma przeprowadziła profesjonalną analizę potencjału finansowego gminy dla realizacji programu inwestycyjnego. Chwała im za to- to profesjonalizm władz gminy. To nie jest w chwili obecnej dług tylko prognoza do końca 2019r. A przeciez wiele inwestycji oczekuje na przyszły rok na realizację.W tym będa środki pozyskiwane z róznych żródeł a więc obligacje moga być wykorzystywane na niskim poziomie. Te zielone trole nie rozrózniaja prognoz od rzeczywistego długu, który wynosi obecnie ok.3 mln. To o czym oni pisza to sa zwykłe kłamstwa i wprowadzanie ludzi w błąd.MIESZKAŃCY NIE WIERZCIE W TE BREDNIE, KTÓRE GŁOSZA. POPATRZCIE TAM W NAGRANIU NA RADNEGO POWIATOWEGO, KTÓRY NICZEGO NIE ZROZUMIAŁ.

Dodał: Czytelnik,   Dnia: 16.10.2018

Czytajcie koniecznie gazetkę WYBORY 2018 w Nowym Mieście-cała prawda o kandydatce i kandydatach PSL

Dodał: Wyborca,   Dnia: 16.10.2018

Piotrek pawulon nie ma konkurencji a najlepsze są te zdjęcia zsl z 2006 roku bo wstyd się teraz fotografować czy nie ma takiego aparatu?

Dodał: Ów,   Dnia: 16.10.2018

A ta grucha Pietrucha niech trochę schudnie.Ale dobrze na państwowym wikcie..

Dodał: Błędów ,   Dnia: 16.10.2018

wielu rolników chce dowiedzieć się na temat : Obejrzyj Mazowiecka TV (You Tube) : Dyskusja na spotkaniu z ministrem rolnictwa w Błędowie Przemówienie ministra rolnictwa Jana Ardanowskiego na spotkaniu z mieszkańcami gminy Błędów !!!!

Poprzednie [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] następne