NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Forum jest chwilowo nieaktywne. Zapraszamy ponownie do korzystania z forum po 1 stycznia 2019.

Dodał: Gostomia,   Dnia: 06.12.2018

Jeśli ktoś nie jechał drogą przez Gostomię do pałacu to zapraszam choćby po to aby zobaczyć gdzie trzeba zbudować kawałek drogi !

Dodał: Domaniewice,   Dnia: 06.12.2018

Jeżeli ktoś nie jechał drogą z Nowego Miasta do Domaniewic to zapraszam chocby po to aby zobaczyć jak nalezy budować drogi

Dodał: adam,   Dnia: 06.12.2018

Super, że w naszej gminie są ludzie odpowiedzialni, mimo chyba, braku wsparcia \"honorowego\".

Dodał: mieszkanka Strzałek,   Dnia: 06.12.2018

a u nas dziś był odbiór pieknej drogi. Podziekowania dla Pana Burmistrza i naszej radnej Karoliny

Dodał: mieszkaniec,   Dnia: 06.12.2018

Dziś był odbiór techniczny tęzni solankowej. Piękna ta nasza tężnia

Dodał: mieszkanka,   Dnia: 04.12.2018

Gratulacje dla nowych władz i nowej rady! Czekamy też na nowe decyzje służące wyborcom, może doczekamy się stomatologa już od stycznia ( to prośba do dr Zaraś)

Dodał: do koleżanki,   Dnia: 04.12.2018

chciałam zauważyć, pan Andrzej Z. nie ma imienin w listopadzie

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 03.12.2018

Wy jemu gratulujecie, a on już robi czystki....a za chwilę zamknie laboratorium i cały szpital pod młotek. Taki cwaniaczek bez szkoły i wydymał wszystkich. A jego braciaki tylko się śmieją, bo co może im zrobić Karolinka L ???? Kto ją dopuści do kokosów, które przynoszą klanowi L...olbrzymie, darmowe dochody.? No kto? Znajdzie się ktoś i napisze do Prokuratury? Przecież to państwo w państwie.

Dodał: Pracownik szpitala,   Dnia: 02.12.2018

Dzisiaj na zielonym forum przeczytałam gratulacje dla pana radnego Fiksa z racji powołania na wiceprzewodniczącego rady powiatu.Według mnie pan radny został zdegradowany,koledzy partyjni nie powołali go już do zarządu{widocznie zrozumieli że to miernota która będąc przez 8 lat w zarządzie doprowadziła do wielomilionowego zadłużenia w obu szpitalach i w samym starostwie|.Panie Krzysztofie niech pan oddłuży nasz szpital.Niech pan spłaci tą pożyczkę 2.9 mln która zaciągnęliście na rozbudowę izby przyjęć.Teraz może się pan wykazać,bo ma pan władzę.

Dodał: do poprzednika ,   Dnia: 02.12.2018

Nie wiem czy składanie życzeń można nazwać podlizywaniem się ,sądzę jednak,że taki drobny gest jest raczej formą szacunku do osób o różnych poglądach politycznych a jak komuś się to nie podoba to jego problem . jeszcze raz WSZYSTKIM Andrzejom , Basiom STO LAT!

Poprzednie [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] następne