NaprawNoweMiasto.pl - Niezależny portal Nowego Miasta nad Pilicą

Menu główne

Najnowsze pytania i odpowiedzi

Wypowiedz się na forum

Wiesz coś na temat naszego Miasta? Chcesz wyrazić swoje zdanie? Zapraszamy do wyrażania swoich opinii.

Imie:

Email:

Wiadomość:

 

Dodał: Jogi,   Dnia: 13.04.2018

Spotkanie z Premierem na pewno nie jest częścią zbliżającej się kampanii wyborczej.Premier nie jest politykiem. Jeżeli jest inaczej to znaczy że rządzący miastem zawłaszczają sobie własność gminy. Albo mają to w gdzieś.

Dodał: 24,   Dnia: 13.04.2018

na szmatławcu24 w kwestii miasta i gminy, nie mają klakierki podłej czego się czepić, to piszą o oponie, w samej rzeczy, \"ważki\" problem

Dodał: Mieszkaniec,   Dnia: 13.04.2018

Bravo dla Burmistrza i naszych radnych za organizację spotkania z Premierem Mateuszem Morawieckim☺

Dodał: oj,   Dnia: 12.04.2018

ciężarówko! skoro myślisz że są mądre i niemądre położne to od razu pokazujesz jaka ty jesteś!!! jeśli skończyły położnictwo to wiedzę też mają odpowiednią...współczuję dziecku twojemu..........

Dodał: Barbara,   Dnia: 11.04.2018

Ja albo Mamba

Dodał: ciężarówa,   Dnia: 11.04.2018

Witam, czy ktoś się orientuje czy mamy jakąś mądrą położną, mam kilka pytań a chyba brakuje kompetentnej osoby, która na nie odpowie.

Dodał: mieszkaniec Nowego Miasta,   Dnia: 11.04.2018

Naprawdę dosyć już mamy tej obłudnej zawistnej sekty,sekto oderwij się już wreszcie od koryta i daj ludziom normalnie żyć.

Dodał: obserwator,   Dnia: 11.04.2018

Czego tak się niepotrzebnie denerwować,przecież np. moje dziecko wracając ze szkoły zawsze mi mówi co było,to nic dziwnego inne dzieci zapewne również,więc zastanówcie się co wyprawiacie a nie będzie niepotrzebnych wpisów.Miłego dnia dla wszystkich forumowiczów.

Dodał: do poprzednika,   Dnia: 11.04.2018

o rety najwyraźniej przepraszam,iż kogoś tutaj uraziłem czyli jednak śledzi wszystko pewnien troszkę więcej uczony ;) ,zapewniam cię iż dzieci z biednych rodzin mają więcej szacunku i kultury niż UCZONE JEDYNAKI !!!!!!!

Dodał: rodzic ze Żdżar do ze żdżar,   Dnia: 11.04.2018

Co ty nieuku wiesz o STUDIACH, poza tym, że coś takiego jest. Po twoim bełkocie widać, że miałeś/miałaś problemy już na poziomie edukacji podstawowej. Nie wymagaj od swojego dziecka wiedzy, to skończy podobnie i za kilka lat będzie pisał podobne komentarze. Nie wymagaj od swojego dziecka w sferze wychowania, to skończysz - jak mawiał pewien klasyk - przy korytku jak babcia. I nie ty jesteś od oceniania czyichś kwalifikacji. Zwłaszcza w kwestii nauczania, nawet jeśli spędziłaś w każdej klasie po dwa lata.

Poprzednie [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] następne